שקיפות בחינוך · משרד החינוך · 2024
תקציב משרד החינוך לכל אחד מ־2 בתי הספר בעיר, לפי זרם, שלב חינוך ומעמד משפטי — ומה שהמספרים האלה אינם כוללים.
סמל רשות 36087 · סמל ישוב (למ״ס) 3608
75 תלמידים לומדים ב־1 מוסדות בפיקוח חרדי שמעמדם פטור או תרבותי-ייחודי — כלומר אינם מוכרים. זהו 19.95% מהתלמידים בעיר.
הפער כמעט כולו של בנים: 75 בנים (33.0% מכלל הבנים) לעומת 0 בנות (0.00% מכלל הבנות). במוסדות המוכרים התמונה מתהפכת — 0 בנות מול 0 בנים. זהו אינו פער בין החינוך החרדי לשאר המערכת, אלא פער שנפתח אצל הבנים.
הם כן מקבלים תקציב — פחות, לא כלום. חציון תקציב משרד החינוך לתלמיד, לפי מעמד משפטי, ארצית:
| מעמד | לתלמיד | מתוך מוכר |
|---|---|---|
| מוכר | ₪25,097 | 100% |
| תרבותי-ייחודי | ₪9,048 | 36% |
| פטור | ₪6,510 | 26% |
לפי התעריף החציוני של מוסד מוכר (₪25,097), אותם תלמידים היו מושכים ₪1,529,357 נוספים בשנה — כ־₪20,391 לתלמיד. זהו חישוב תיאורטי, לא סכום שנמנע מהם.
מה שהמאגר אינו מודד הוא מה נלמד בפועל: מעמד מוכר אינו עדות ללימודי ליבה. מה שכן נמדד הוא הגשה לבגרות — מבין המוסדות שמגיעים לכיתה י׳ ומעלה, תרבותי-ייחודי בפיקוח חרדי מגישים ב־6 מתוך 411 ומוכרים בפיקוח חרדי ב־230 מתוך 246. זה קשור לליבה אך אינו זהה לה.
לפרופורציה: כלל התלמידים בפיקוח חרדי בעיר הם 75 (19.9%).
הממוצע והחציון קרובים, כלומר התקציב מחולק באופן אחיד יחסית בין בתי הספר בעיר.
לחיצה על כותרת עמודה ממיינת לפיה. לחיצה שנייה הופכת את הסדר.
| בית ספר | זרם | שלב | מעמד | תלמידים | כיתות | בכיתה | תקציב | לתלמיד | גוף מפעיל |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אזורי ירדן 240440 | ממלכתי | תיכון / על-יסודי | רשמי | 301 | 16 | 22.6 | ₪12,361,135 | ₪41,067 | |
| תורת חיים 660662 | חרדי | יסודי | פטור | 75 | 3 | 12.5 | ₪352,919 | ₪4,706 |
זהו ההסבר הגדול ביותר לפער בין מוסדות, והוא תעריף ארצי ולא החלטה עירונית: מוסד תרבותי-ייחודי מקבל כ־₪8,900 לתלמיד בכל עיר, מוסד פטור כ־₪5,300, ומוסד רשמי פי שניים עד חמישה מזה. ממוצע של עיר הוא לכן בעיקר אמירה על תמהיל המעמדות שבה.
| מעמד | מוסדות | תלמידים | תקציב | לתלמיד | תלמידים בכיתה |
|---|---|---|---|---|---|
| רשמי | 1 | 301 | ₪12,361,135 97.2% מהתקציב | ₪41,067 | 18.8 |
| פטור | 1 | 75 | ₪352,919 2.8% מהתקציב | ₪4,706 | 25.0 |
| זרם | מוסדות | תלמידים | תקציב | לתלמיד | תלמידים בכיתה |
|---|---|---|---|---|---|
| ממלכתי | 1 | 301 | ₪12,361,135 97.2% מהתקציב | ₪41,067 | 18.8 |
| חרדי | 1 | 75 | ₪352,919 2.8% מהתקציב | ₪4,706 | 25.0 |
| שלב | מוסדות | תלמידים | תקציב | לתלמיד | תלמידים בכיתה |
|---|---|---|---|---|---|
| יסודי | 1 | 75 | ₪352,919 2.8% מהתקציב | ₪4,706 | 25.0 |
| תיכון / על-יסודי | 1 | 301 | ₪12,361,135 97.2% מהתקציב | ₪41,067 | 18.8 |
מעבר לתקציב משרד החינוך, מעלה אפרים העבירה ₪369,000 לחינוך בשנת 2024 — ₪981 לתלמיד, לפי הדוח הכספי המבוקר שהיא מגישה למשרד הפנים. זהו סכום עירוני אחד; הדוח אינו נוקב בשם של אף מוסד, ולכן אי אפשר לייחס ממנו סכום לבית ספר מסוים.
| שורה בדוח התמיכות | ביצוע 2024 |
|---|---|
| השתתפויות חינוךרשומה בדוח לצד השתתפויות רווחה והשתתפויות בתאגידים עירוניים — השתתפות בגופים, ולא החלטת תמיכה. | ₪369,000 |
המספר הזה הוא רצפה, לא תקרה. רשויות רושמות את ההוצאה במקומות שונים בדוח, ורק 38 מתוך 260 משתמשות בשורת התמיכה בחינוך — כך שהיעדר שורה אינו עדות להיעדר כסף.
מקור: דוחות כספיים מבוקרים של הרשויות המקומיות, משרד הפנים, ביצוע 2024 — data.gov.il ↗