שקיפות בחינוך · משרד החינוך · 2024
תקציב משרד החינוך לכל אחד מ־9 בתי הספר בעיר, לפי זרם, שלב חינוך ומעמד משפטי — ומה שהמספרים האלה אינם כוללים.
סמל רשות 4812
הפער בין בתי הספר בעיר גדול — פי 1.6: תלמיד בעשירון העליון מבחינת תקציב מקבל ₪41,294 לעומת ₪26,640 בעשירון התחתון. ההסבר הגדול ביותר הוא ההבדל בין תיכון / על-יסודי ליסודי — ראו הטבלה “לפי שלב חינוך”.
במג'אר נשרו בתשפ"ד 2023/24 כ־15 תלמידים מכיתות ז׳-י״ב. זהו אומדן ברמת הרשות, לפי מקום המגורים של התלמיד ולא לפי בית הספר שבו למד — אין נתוני נשירה לפי בית ספר בשום מאגר ציבורי, ואי-אפשר לייחס ולו נושר אחד לבית ספר מסוים. המקור הוא הלמ״ס, קובץ הרשויות המקומיות.
התמונה הפדגוגית במג'אר — בגרות, מתמטיקה, אנגלית ואקלים ב־3 בתי הספר התיכוניים בעיר
לחיצה על כותרת עמודה ממיינת לפיה. לחיצה שנייה הופכת את הסדר.
“בכיתה” אינו החילוק של שתי העמודות שלצידו. זהו שדה שמשרד החינוך מפרסם כפי שהוא: בכמחצית המוסדות בארץ הוא אכן שווה לתלמידים חלקי כיתות, וביתר הוא גבוה מזה — המאגר אינו אומר על איזה בסיס הוא נספר, ולכן הוא מוצג ולא מחושב מחדש. הממוצע בכרטיסים למעלה ובטבלאות הסיכום שלמטה, לעומת זאת, הוא כן תלמידים חלקי כיתות.
| בית ספר | זרם | שלב | מעמד | תלמידים | כיתות | בכיתה (דיווח המשרד) | תקציב | לתלמיד | גוף מפעיל |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| מפתן מג'אר 238055 | ממלכתי | תיכון / על-יסודי | רשמי | 58 | 5 | 11.6 | ₪2,747,341 | ₪47,368 | |
| מקיף ע"ש קאסם גאנם 800136 | ממלכתי | תיכון / על-יסודי | רשמי | 1,219 | 48 | 28.6 | ₪50,337,308 | ₪41,294 | |
| מקיף ב' 248104 | ממלכתי | תיכון / על-יסודי | רשמי | 870 | 34 | 27.1 | ₪35,230,912 | ₪40,495 | |
| יסודי השלום ע"ש זייד בלעוס 218487 | ממלכתי | יסודי | רשמי | 256 | 13 | 23.2 | ₪8,459,200 | ₪33,044 | |
| בית ספר ע"ש נמר עראידה 218479 | ממלכתי | יסודי | רשמי | 433 | 19 | 24.6 | ₪12,197,363 | ₪28,169 | |
| מגאר ממלכתי ג 219352 | ממלכתי | יסודי | רשמי | 502 | 21 | 26.6 | ₪14,002,191 | ₪27,893 | |
| יסודי שכ' ג'משה 219816 | ממלכתי | יסודי | רשמי | 343 | 14 | 27.1 | ₪9,536,091 | ₪27,802 | |
| מגאר ד ראס אלחבייה 219618 | ממלכתי | יסודי | רשמי | 388 | 16 | 26.6 | ₪10,336,279 | ₪26,640 | |
| יסודי ו' 247429 | ממלכתי | יסודי | רשמי | 372 | 15 | 25.9 | ₪9,557,940 | ₪25,693 |
זהו ההסבר הגדול ביותר לפער בין מוסדות, והוא תעריף ארצי ולא החלטה עירונית: מוסד תרבותי-ייחודי מקבל כ־₪8,900 לתלמיד בכל עיר, מוסד פטור כ־₪5,300, ומוסד רשמי פי שניים עד חמישה מזה. ממוצע של עיר הוא לכן בעיקר אמירה על תמהיל המעמדות שבה.
מעמד משפטי וזרם הם שתי מערכות סיווג נפרדות. “תרבותי-ייחודי” כאן הוא מעמד משפטי של מוסדות חרדיים, והוא התעריף הנמוך במערכת; “ייחודי” בטבלת הזרמים הוא דבר אחר לגמרי — בתי ספר דמוקרטיים, ולדורף ולאמנויות, ולרוב התעריף הגבוה בעיר.
| מעמד | מוסדות | תלמידים | תקציב | לתלמיד | תלמידים בכיתה |
|---|---|---|---|---|---|
| רשמי | 9 | 4,441 | ₪152,404,625 100.0% מהתקציב | ₪34,318 | 24.0 |
“זרם” כאן הוא הפיקוח שהמוסד נמצא תחתיו — ממלכתי, ממלכתי דתי או חרדי — ולצידם “ייחודי”: בתי ספר דמוקרטיים, ולדורף ובתי ספר לאמנויות, שזוהו לפי שמם ולא לפי שדה של המשרד. זו מערכת סיווג נפרדת מ“מעמד משפטי”, ו“ייחודי” כאן אינו “תרבותי-ייחודי” שם.
| זרם | מוסדות | תלמידים | תקציב | לתלמיד | תלמידים בכיתה |
|---|---|---|---|---|---|
| ממלכתי | 9 | 4,441 | ₪152,404,625 100.0% מהתקציב | ₪34,318 | 24.0 |
| שלב | מוסדות | תלמידים | תקציב | לתלמיד | תלמידים בכיתה |
|---|---|---|---|---|---|
| יסודי | 6 | 2,294 | ₪64,089,064 42.1% מהתקציב | ₪27,938 | 23.4 |
| תיכון / על-יסודי | 3 | 2,147 | ₪88,315,561 57.9% מהתקציב | ₪41,134 | 24.7 |
מעבר לתקציב משרד החינוך, מג'אר העבירה ₪7,716,000 לחינוך בשנת 2024 — ₪1,737 לתלמיד, לפי הדוח הכספי המבוקר שהיא מגישה למשרד הפנים. זהו סכום עירוני אחד; הדוח אינו נוקב בשם של אף מוסד, ולכן אי אפשר לייחס ממנו סכום לבית ספר מסוים.
| שורה בדוח התמיכות | ביצוע 2024 |
|---|---|
| השתתפויות חינוךרשומה בדוח לצד השתתפויות רווחה והשתתפויות בתאגידים עירוניים — השתתפות בגופים, ולא החלטת תמיכה. | ₪7,716,000 |
המספר הזה הוא רצפה, לא תקרה. רשויות רושמות את ההוצאה במקומות שונים בדוח, ורק 38 מתוך 260 משתמשות בשורת התמיכה בחינוך — כך שהיעדר שורה אינו עדות להיעדר כסף.
מקור: דוחות כספיים מבוקרים של הרשויות המקומיות, משרד הפנים, ביצוע 2024 — data.gov.il ↗